


30%



Carolina Herrera Bad Boy Edt Refillable 150ml
240701067
240701067
Oppdag Carolina Herrera Bad Boy Edt Refillable 150ml, en karakteristisk og dristig duft som symboliserer den moderne mannen. Denne parfymen kombinerer styrke og følsomhet med en spennende blanding av beroligende, maskuline noter. Med toppnoter av bergamot og krydret salvie, gir den en umiddelbar friskhet som er både intens og innbydende. Perfekt for kveld og spesielle anledninger, vil du føle deg selvsikker og uovervinnelig med hver spray.
Mellomnoter av cedarwood legger til en varm, treaktig dimensjon, mens basenoter av kakao og tonkabønner gir en forførende og varig avslutning. Carolina Herrera Bad Boy er inspirert av balansen mellom lys og mørke, og er ideell for den stilige og eventyrlystne mannen som vet hva han vil ha. Denne lønnsomme duften har en langvarig effekt som gjør at du kan nyte den hele dagen og natten.
Spray på pulspunkter som håndledd, nakke og bak ørene for å oppnå optimal effekt for langvarig duft. Perfekt for kveldsbruk og spesielle anledninger. Oppbevares på et kjølig, tørt sted og unngå direkte sollys.
ISOPROPYL ISOSTEARATE, BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, CYCLOPENTASILOXANE, PARFUM (FRAGRANCE), CYCLOHEXASILOXANE, DICAPRYLYL ETHER, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), SILICA, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROGENATED STYRENE/BUTADIENE COPOLYMER, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), BENZYL BENZOATE, LIMONENE, GERANIOL, CI 77491 (IRON OXIDES), CITRONELLOL, ISOEUGENOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL ALCOHOL
Artikkelnummer: 240701067
Anmeldelser ()
Carolina Herrera Bad Boy Edt Refillable 150ml
Carolina Herrera

Kjøp nå, betal om 30 dager med Klarna. Les om Klarna faktura her.