Bestillingsfrister og åpningstider - Julen 2021

BUTIKK - Åpningstider julen 2021

Her finner dere VITA-butikkenes åpningstider for julen 2021!

AKER BRYGGE

Mandag til fredag 10-19
Lørdag 10-19
Søndag 14-18
Lille julaften 10-18
Julaften 10-13
Romjulen 10-18
Nyttårsaften 10-15

ALTA

Mandag til fredag 10-20
Lørdag 10-18
Søndag 14-20
Fredag 10 Desember 10-24

AMFI MADLA

Mandag-fredag 10-22
Lørdag 10-19
Søndag 14-19
Julaften 10-13
Nyttårsaften 10-16 

ARKADEN KJ15

Mandag-fredag 10-20
Lørdag 10-19
Søndag 14-19
Julaften 10-13
Romjulen 10-20
Nyttårsaften 10-16

ASKER TREKANTEN

Mandag - fredag 10-21
Lørdag 09-19
Søndag 14-19
20, 21 og 22 des. 10-22
Lille julaften 10-21
Julaften 10-13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 10-16

ASKIM

Mandag-Fredag 10-20
Langåpent 14 des 10-22
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Julaften 10-13
Nyttårsaften 10-15
Romjula 10-18

BEKKESTUA

Mandag-fredag 10-21
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Lille julaften 10-21
Julaften 09-13
Romjulen 10-20
Nyttårsaften 10-16

BERGEN STORSENTER

Mandag-fredag 09-21
Lørdag 09-18
Søndag 14-19
Julaften 09-13
Nyttårsaften 09-16
Romjulen 09-21 (18)

BODØ

Mandag - Fredag 10-20
Langåpent 13-22. desember 09-21
Lørdag 18.12 10-18
Lille julaften 09-18
Julaften 10-13
Romjula 27-30. desember 10-18
Nyttårsaften 10-15

BORG

Mandag - Fredag 10-20 (21 man-ons uke 51)
Langåpent Torsdag 16/12 10-22
Lørdag 10 -18
Søndag 14-18
Lille julaften 10-20
Julaften 10-13
Romjulen 10-20
Nyttårsaften 10-15

BREKSTAD

Mandag til fredag 09-18 (09-20 fra uke 51)
Lørdag 09 -18
Søndag 14 -18
Langåpent 16/12 09 -21
Lille julaften 09-18
Julaften 09-13
Romjulen 10-16
Nyttårsaften 09-13

BRUMUNDAL

Mandag-søndag 09-21
Julaften 09-13
Romjulen 10-17
Nyttårsaften 09 -15

BRYNSENTERET

Mandag -fredag 10-21 (22 fra uke 50)
Lørdag 10-19
Søndag 14-19
Lille julaften 10-21
Julaften 09-13

BRYNE M44

Mandag til fredag 10-22
Langåpent  21/12 10-24
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Julaften 10-13
Romjulen 10-20
Nyttårsaften 10-15

BRØNNØYSUND

Mandag-fredag 09-20
Lørdag 10-18
Søndag: 14-18
Julaften: 09-13
Nyttårsaften: 10-15
Romjulen: 10-17

BUSKERUDSENTERET

Mandag - fredag 10-22
Lørdag 10-18
Søndag 14-19
Lillejuleaften 10-20
Juleaften 09-13
Romjulen 10-20
Nyttårsaften 10-16

BYPORTEN

Mandag-Fredag 10-22
Lørdag 10-20
Søndag 14-20
Lille Julaften 10-22
Julaften 10-14
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 10-16

CC DRAMMEN

Mandag - Lørdag 09.00-20.00 (21 fra 16/12)
Søndag 14.00-18-00
Lille julaften 09.00-20.00
Julaften 09,00-13.00
Romjulen 09.00-20.00
Nyttårsaften 09.00-20.00

CC GJØVIK

Mandag-Fredag 9-21
Lørdag 9-18
Søndag 14-18
Julaften 9-13
Romjul 10-18
Nyttårsaften 9-15

CC HAMAR

Mandag-Fredag 9-21
Lørdag 9-18
Søndag 14-18
Julaften 9-13
Romjul 10-18
Nyttårsaften 9-15

CC-VEST

Mandag-fredag 09-21
Lørdag 09-20
Søndag 14-19
Lillejulaften 09-20
Julaften 09-13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 09-16

CITY NORD

Mandag-fredag 10-22
Lørdag 10-19
Søndag 14-20
Lille julaften 10-20
Julaften 10-13
Romjulen 10-18
Nyttårsaften 10-16

CITY SYD

Mandag-Fredag 09-23
Lørdag 09-20
Søndag 14-19
Lillejulaften 09-21
Julaften 09-13
Romjula 09-21
Nyttårsaften 09-16

CITY LADE

Mandag-Fredag 09-23
Lørdag 09-20
Søndag 14-19
Lillejulaften 09-21
Julaften 09-13
Romjula 09-21
Nyttårsaften 09-16

EGERSUND

Man-fre 10-21
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Lille julaften 10-21
Julaften 9-13
Romjulen 10-20
Nyttårsaften 10-15

ELEVERUM

Mandag-Fredag 10-20
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Julaften 09-13
Romjul 10-18
Nyttårsaften 10-15

EIDSVOLL

Mandag-Torsdag 10-21
Fredag 17/12 10-20
Lørdager 10-18
Søndager 14-18
Lille julaften 10-20
Julaften 09-13
Romjulen 10-20
Nyttårsaften 10-16

FARMANSTREDET

Mandag - Fredag 09-21
Lørdag 09-18
Søndag 14-18
Lille julaften 09-21
Julaften 09-13
Romjulen 10-18
Nyttårsaften 10-16

FINNSNES

Langåpent 16/12 10-22
Mandag Fredag 10-20
Lørdag 10-18
Søndag 14-20
Lille julaften 10-19
Julaften 10-13
Romjulen 10-18
Nyttårsaten 10-15

FLORØ

Mandag-Fredag 10-20
Lørdag 10-16
Søndag 14-18
Lillejulaften 10-18
Julaften 09-12
Romjulen 10-16
Nyttårsaften 10-14

GALLERIET BERGEN

Mandag-fredag 09-21
Lørdag 09-18
Søndag 14-19
Lillejulaften 09-21
Julaften 09-13
Nyttårsaften 09-16
Romjul 09-21

GUNERIUS

Mandag-Fredag 09:00-21:00
Lørdag 10:00-20:00
Søndag 14:00-19:00
Lille julaften : 09:00-20:00
Julaften: 09:00-13:00
Romjulen: 09:00-20:00 (10:00-18:00)
Nyttårsaften 09:00-16:00

GULSKOGEN SENTER

Mandag-Fredag 09-22
Lørdag 09-19
Søndag 14-19
Lille julaften  09-22
Julaften 9-13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 9-16

HAMAR MAXI STORSENTER

Mandag fredag 10-21
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Julaften 10-13
Romjulen
Nyttårsaften 10-15

HERBARIUM SENTER (STRAEN SENTER)

Mandag-Fredag 10 - 20 
Lørdag 10 – 18
Søndag 14-18
Lille julaften 10-20
Julaften 10 -13
Romjulen 10-20
Nyttårsaften 10-15

HERKULES

Mandag - Fredag 09 - 21 
Langåpenet torsdag 16 des 09 - 24
Lørdag 09 - 18
Søndag 14- 20
Romjulen 09-20

HUSNES

Mandag-Fredag 10-20
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Lille julaften 10-19
Julaften 10-13
Romjulen 10-19
Nyttårsaften 10-15

HVALTORVET

Mandag-Fredag 10-21
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Julaften 10-13
Romjulen 10-18
Nyttårsaften 10-16

JESSHEIM

Mandag-fredag: 10-22
Lørdag: 10-20
Søndag: 14-19
Lille julaften: 10-20
Julaften: 10-13
Nyttårsaften: 10-16
Romjulen: 10-21

KANEBOGEN

Mandag-fredag 10-20
Langåpent torsdag 16.desember 10-23
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Julaften 10-13
Nyttårsaften 10-13
Romjulen 10-18

KARENLYSTALLE

Mandag- fredag 10-18 (19:00 fra 20 des)
Lørdag 10-16
Søndag 14-18
Lillejulaften 10-18
Julaften 09-13
Nyttårsaften 10-15
Romjulen 10-17

KOLBOTN

Mandag-fredag 10-21
Lørdag 09-18
Søndag 14-18
Julaften 10-13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 10-16

KONGSBERG

Mandag -Fredag 10-21
Lørdag: 10-18
Søndag:
Romjulen: 10-20

KONGSVINGER

Mandag-fredag:
Langåpent Torsdag 16.12.09.00-22.00
Lørdag:
Søndag 14-18
Lille julaften:
Julaften: 09-13
Romjulen 09.00-18.00
Nyttårsaften 09.00-15.00

KUBEN HØNEFOSS

Mandag - Fredag 10-21
Torsdag 16. desember 10-24 NATTÅPENT
Lørdag 10-18
Søndag 14-19
Lille julaften 10-20
Julaften 10-13
Romjulen 10-20
Nyttåraften 10-16

KVADRAT

mandag - fredag 10-22
lørdag 10-19
søndag 14-19
julaften 10-13
nyttår 10-15

LAGUNEN

Mandag -fredag 10-22
Lørdag 10-20
Søndag 14-19
Lille julaften 10-21
Julaften 9-13
Nyttårsaften 10-16
Romjulen 10-21

LAMBERTSETER

Mandag-Fredag 10-22
Langåpent tirsdag 21 desember 10-24
Lørdag 09-19
Søndag 14-19
Lille julaften 09-21
Julaften 09-13
Romjul 10-21
Nyttårsaften 10-16

LARVIK

Mandag - fredag 09-20
Lørdag 09-18
Søndag 14-18
Julaften 9-13
Nyttårsaften 9-16

LEVANGER

Mandag til fredag 10-20
Langåpent 16/12 10-23
Lørdag 10-18
Søndag
Lille julaften 10-20
Julaften 10-13
Romjulen 10-17
Nyttårsaften 10-15

LILLEHAMMER

Mandag-fredag 09-19
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Lille julaften 09-19
Julaften 09-12
Nyttårsaften 10-16
Romjul 10-18

LØRENSKOG STORSENTER

Mandag-fredag 10-22
Langåpent 16/12 10-24
Lørdag  10-19
Søndag  14-19
Lillejulaften 10-21
Julaften 10-13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 10-16

MAJORSTUHUSET

Mandag-fredag 08-18
Torsdag 08-19
Lørdag 10-17
Søndag 14-18
Julaften 10-13
Nyttårsaften 10-16
Romjulen 10-18

MARKVEIEN

Mandag-Fredag 09-18
Lørdag 10-17
Søndag 14-18
Julaften 09-13
Romjulen 09-18
Nyttårsaften 09-14


MAXI SANDNES

Mandag-fredag 09-21
Lørdag 09-18
Søndag1 4-18
Lille julaften 09-21
Julaften 09-13
Nyttårsaften 09-15
Romjul 09-20

METRO

Uke 50
Mandag-Tirsdag 10-21
Onsdag 10-24
Torsdag-Lørdag 10-20
Søndag: 14:00-19:00

Uke51
Mandag-Onsdag 10-22
Lille julaften 08-20
Julaften 09-13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 10-16

MO I RANA

Mandag-Fredag 09-19
Langåpent 14/12 09-22
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Julaften 09-13
Romjulen 10-18
Nyttårsaften 09-15

MOA ØST

Mandag - Fredag 10-20 (21 uke uke 51)
Lørdag 10-18
Søndag 14-19
Lille julaften: 10-21
Julaften 10-13
Romjulen 10-20
Nyttårsaften 10-15

MOSJØEN

Mandag-fredag 10-20 Lørdag 10-17
Søndag 14-18
Lille julaften 10-18
Julaften 24/12 10-13 Romjulen 10-17
Nyttårsaften 10-15

MOSSEPORTEN

Mandag til fredag 10-21
Langåpent 16/12 10-23
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Lille juleaften 10-21
Juleaften 9-13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 10-15

NARVIK

Mandag til fredag 10-20
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Lillejulaften 10-20
Julaften 10-13
Romjulen 10-18
Nyttårsaften 10-15

NERSTRANDA

Mandag-Fredag: 09-20 Søndag: 14-18 Julaften: 10-13 Romjul: 10-18 Nyttårsaften: 10-15

NORDBYEN

Mandag-fredag 10-21
Lørdag: 09-18
Søndag 4-18
Lille julaften 10-21
Julaften 09-13
Romjulen 10-18
Nyttårsaften 10-16

OASEN

Mandag-Fredag 10-21
Langåpent 16/12 10-22
Lørdag 10-18
Søndag 14-19
Julaften 10-13
Nyttårsaften 10-16
Romjulen 10-21

OASEN STORSENTER

vanlig åpningstid man-fre kl.10-20. lørdag kl.10-18. Fra uke 50-uke 51 (dato: 22.des) avvik åpningstid : man-fre kl.10-21. lør kl.10-18. Ellers vanlig åpnings tid igjen fra 23.des og i romjulen kl.10-20. 24.des kl.10-13. Nyttår kl.10-15.  søndagsåpent 5.des kl.14-18, 12.des kl.14-18, og 19.des kl.14-18.

ODDENSENTERET

Mandag-fredag 10-21
Langåpent 17/12 10-23
Lørdag 10-18
Søndag 14-19
Lille julaften 10-19
Julaften 09-13
Romjul 10-19
Nyttårsafen 10-16

OSLO CITY

Mandag-fredag 10-22
Langåpent 16.12. 17.12, 20.12, 21.12 - 10-23
Lørdag 10-20
Søndag 14-20
Lørdag 10-21
Lille julaften 10-22
Julaften 10-14
Nyttårsaften 10-16
Romjulen 10-22

OSLO S

Mandag-Fredag 07-21
Lørdag 10.00-19.00
Søndag 12.00-18.00
Lille julaften 07.00-21.00
Julaften 09.00-14.00
Romjulen 07.00-21.00
Nyttårsaften 09.00-16.00

 

RE-TORVET

Mandag-fredag 09-20(18)
Lørdag 9-18
Søndag 14-18
Juleaften 9-13
Romjul 9-18
Nyttårsaften 9-15

RORTUNET

Mandag-fredag 09-21
Langåpent 16/12 09-23
Lørdag 09-18
Søndag 14-19
Lille juleaften 09-20
Juleaften 09-13
Romjul 09-20
Nyttårsaften 09-16

ROSEBY

Mandag-Fredag 10-22
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Lillejulaften 10-18
Julaften 10-13
Romjul 10-18
Nyttårsaften 10-13

RYGGE

Mandag-Fredag 10-20 (21 fra uke 51)
Lørdag 10-18 
Søndag 14-18
Lille julaften 10-20
Julaften 9-13
Romjul 10-20
Nyttårsaften 10-15

RØA

Uke 48-49: Mandag - fredag kl. 9-20, lørdag 9-18, søndag 14-18

Uke 50-51: Mandag - fredag kl. 9-21, lørdag 9-18, søndag 14-18

Julaften: 9-13

Nyttårsaften: 9-15

SANDVIKA

Mandag til fredag 10-22 (24 fra uke 51)
Lørdag 09-20
Søndag 14-19
Lillejulaften 09-20
Julaften 09-13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 09-16

SARPSBORG

Mandag - Fredag 09-21 (20 fra uke 51)
Torsdag 09-22
Lørdag 09-18
Søndag 14-18
Lille juleaften 09-20
Juleaften 09-13
Romjulen 09-20
Nyttåraften

SARTOR STORSENTER

mandag til fredag 10 -22
lørdag 10-20
søndag 14-19
lille julaften 10-21
julaften 10-13
nyttårsaften 10-16
romjulen 10-21

SJØLYST ALLE

Mandag - Fredag 10-18
Lørdag 10-17
Søndag14-18
20-22 Desember 10-19
Lille Julaften 10-18
Julaften 09-13
Romjulen 10-17
Nyttårsaften 10-15

SJØSIDEN HORTEN

1-15 desember 10-20 lørdag 10-18 søndag 14-18

16-22 desember 10-21 lørdag 10-18 søndag 14-18

23 desember 10-20

julaften 09-13

romjulen 10-18

nyttårsaften 10-16

SKI STORSENTER

mandag-fredag  10-22

lørdag 10-20

søndag 14-19

lille julaften 10-21

julaften 9-13

romjul 10-21

nyttårsaften10-16

SOGNDAL

Mandag til Fredag 10-19

Lørdag 10-18

Søndag 12 og19 14-18

16og17 des 10-20

20-22 des 10-20

lille julaften 10-18

julaften 10-12

Romjulen 10-18

nyttårsaften 10-13

SORTLAND

1/12 - 9/12 : 10-19 (Normal åpningstid)

Fredag 10/12 : 10-20

Lørdag 11/12 : 10-18

Søndag 12/12 : 14-19

Mandag 13/12 - Onsdag 15/12 : 10-20

Torsdag 16/12 : 10-22

Fredag 17/12 : 10-20

Lørdag 18/12 : 10-18

Søndag 19/12 : 14-19

Mandag 20/12 - Onsdag 22/12 : 10-20

Torsdag 23/12 : 10-18

Mandag 27/12 - Torsdag 30/12 : 10-17

Fredag 31/12 : 10-16

STEINKJER

Uke 50 torsdag 10.00-22.00

Uke 51 mandag,tirsdag og onsdag 10.00-20.00. Lillejulaften 10.00-20.00, juleaften 10.00-13.00.

Romjulen 10.00-18.00

Nyttårsaften 10.00-15.00

STORGATA

man -fred 10,00-1800 torsdag 10,00-1900 lørdag 10,00-1700 søndag 14,00-17,00 lille julaften 10,0017,00 julaften 10,00-13,00

STORO

Mandag-fredag 13 des til 22 des 10-00, lørdager samme periode 10-21 og søndager 14-19.

Resten er 10-21 mandag-fredag og 10-19 lørdager.

Julaften: 9-13

Nyttår: 10-16

Romjulen 10-21

STOVNER

mandag-fredag kl 10-21, lørdag 10-19, søndag 14-19, lille julaften 10-21, julaften 10-13. romjulen 10-21, nyttårsaften 10-16

STRANDTORGET

Mandag-Fredag 9-20

Lørdag 9-18

13. - 17. og 20.-22.  9-21

Søndag 5. 12. og 20. 14-18

Lillejulaften 9-20

Julaften: 9-13

Romjul:  9-18

Nyttårsaften 9-16

STRØMMEN STORSENTER

Mandag-Fredag 10-21 Lørdag 10-19  Søndag 14-19   (uke 48)

Mandag-Fredag 10-22

Lørdag 10-20

Søndag 14-19

Lille julaften 10-20

julaften 9-13

Romjulen 10-21

Nyttårsaften 10-16 

SVOLVÆR

Mandag - Fredag 10-19
Torsdag 16/12 10-21
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Lille julaften 10-19
Julaften Stengt
Romjulen 10-16
Nyttårsaften 10-15

SØRLANDSSENTERET

Mandag - Fredag 10-22
Langåpent 16/12 10-24
Lørdag 10-20
Søndag 14-19
Lille julaften 10-22
Julaften 10-13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 10-16

TANGEN

Mandag-fredag 10-21
Lørdag 9-18
Søndag 14-18
Lille julaften 10-21
Julaften 09-13
Romjulen 10-20
Nyttårsaften 09-15

THOMAS ANGELLS GATE

Mandag til fredag 9-18
Lørdager 10-18
Søndag14-187
Lille julaften 9-18
Julaften Stengt
Romjul 10-17
Nyttårsaften 10-15

TRIADEN

Mandag - fredag 10-22
Løredag 10-19
Søndagsåpent
Lillejulaften 10-21
Julaften 10-13
Romjul 10-21
Nyttårsaften 10-16

TRONDHEIM TORG

fra 10:

mandag-fredag 9-21

lørdag 9-20

søndag 14-19

juleaften 9-13

nyttårsaften: 9-16

romjul: 9-18

TUVEN SENTERET

man-fre 10-20

lør 10-18

søn 14-19

Lille julaften 10-20

julaften 10-13

Romjulen 10-20

Nyttårsaften 10-16

TVEITA

Mandag til fredag 10-22
Lørdag 09-19
Søndag 14-18
Lille julaften 10-21
Julaften 09-13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 09-16

ULSTEINVIK

Man-fre 10-20
Søndag 14-18 
Lørdag 10-18
Lille julaften 10-18 
Julaftan 10-13 
Romjula 10-18 
Nyttårsaftan 10-13

VESTKANTEN BERGEN

Mandag-fredag 10-22

Lørdag 10-18

Søndag 14-19

Julaften 10-13

Nyttårsaften 10-16

Romjula 10-21

VÅGSBYGD

Mandag - fredag 0900-2000
lørdag 0900-1800
Søndag 1400-1800
onsdag 16 desember til 23 desember 0900-2100 på hverdager
lille julaften 0900-2100
Nyttårsaften 0900-1600
romjul vanlig åpningstid 0900-2000 (lørdag 0900-1800)

ØSTFOLDHALLENE

Mandag - Fredag 10-20 (21 fra uke 51)
Søndag 12.12 14-18
Langåpent Torsdag 16.12 10-22
Lille julaften 10-21
Julaften 10-13
Romjulen
Nyttårsaften 10-15

ØRSTA

Mandag til Fredag 10-20
Lørdag 10-18
Søndag 19 Desember 14-18
Lille julaften 10-18
Julaften 10-13
Romjula 10-16
Nyttårsaften 10-13

ÅKREHAMN

Man- Fre 10-20
Lørdag 10-18
Søndag 14-18
Lille juleaften 10-20
Julaften 10-13
Romjulen 10-19
Nyttårsaften 10-15

ÅLESUND

Mandag-fredag 10-20
Lørdager 10-18
Søndager 14-19
Lille julaften 10-20
Julaften 10-13
Romjulen 10-18
Nyttårsaften 10-15

ÅSAENE

Mandag -fredag 10-22
Lørdager 10-20
Søndager 14 -19
Julaften 09 -13
Romjulen 10-21
Nyttårsaften 10-16

 

VITA.NO - Bestillingsfrister julen 2021

Helt Hjem
Fra helt hjem opplyses følgende bestillingsfrister for å rekke frem til postkasse eller på dørmatten senest julaften morgen før klokken 07:00:

Postnummer 0000-3999: 20.12
Postnummer 4000-7999: 19.12
Postnummer: 8000-9900: 17.12

Helt Hjem har ikke utlevering av pakker 25.-26.des. eller 01.jan.

Bring
Fra bring opplyses det om følgende datoer for at pakken skal rekke frem til før.

Pakke i Postkasse: 20.12.21

Hent på utleveringssted
Postnummer 0000-7999: 21.12
Postummer 8000-8999: 20.12
Postnummer 9000-9999: 17.12